Dopasuj wzór dywanu do przedszkola do nazwy swojej grupy! - DywanyDoPrzedszkola.pl 0

Szukasz idealnego dywanu do przedszkola?

Odpowiedz sobie na pytanie: jak się nazywa Twoja Grupa Przedszkolaków? Może taki sposób ułatwi Ci wybór najlepszego dywanu do przedszkola?
Motylki, Biedronki, Maluchy... w sklepie z dywanami do przedszkola Olivi znajdziesz dywan dla dzieci, który idealnie nawiąże do motywu przewodniego w Twojej grupie przedszkolnej!

Wybór dywanu do sali przedszkolnej wiąże się przede wszystkim z:

1. Wyborem odpowiedniego rozmiaru dywanu do przedszkola- zmierz powierzchnię jaką chcesz przykryć dywanem. Możesz wziąć pod uwagę też liczebność Twojej grupy - zapewnij miejsce każdemu dziecku - aby zmieściło się na dywanie podczas nauki i zabawy w przedszkolu.
  2. Wyborem kolorystyki dywanu do przedszkola - zastanów się nad kolorem dywanu do przedszkola - weź pod uwagę kolorystykę i charakter sali, a jeżeli dopiero ją tworzysz może w pierwszej kolejności warto sprawdzić ofertę dostępnych dywanów do szkół i przedszkoli i zainspirować się kolorem i motywem przewodnim? Przecież farbę na ściany łatwiej dobrać do pięknego, kolorowego dywanu do sali przedszkolnej niż odwrotnie ;)
  3. Jeżeli wybierzesz kolorowy dywan do zabawy - na ścianę użyj stonowanego koloru. Jeżeli zdecydujesz się na kolorowe ściany z licznymi malowidłami - dywan wybierz spokojny (może jednokolorowy), który zapewni świetne pole do nauki w przedszkolu - będzie można używać na nim pomocy dydaktycznych i nic nie zakłóci koncentracji przedszkolaków siedzących na dywanie.
  4. Wyborem motywu dywanu do sali przedszkolnej - każda grupa przedszkolna wyróżnia się nazwą, która ją identyfikuje. Wychowawcy z pewnością starają się, aby sale nawiązywały do motywu przewodniego grupy tworząc ciekawe dekoracje, nawiązując kolorystycznie - co z pewnością umila dzieciom czas spędzony w przedszkolu. Dzieci lubią identyfikować się ze swoją grupą. Kogo nie cieszyłyby słowa Pani, która zaprasza do zabawy dzieci przywołując: Misie, Słoneczka, Smerfusie, Gwiazdki, Delfinki, Maluszki i poprzez wiele wiele innych słodkich określeń.

Motywy zwierzęce na dywanach do przedszkola

Grupy przedszkolne mogą nawiązywać np. do nazw zwierzątek, dlatego w naszym sklepie z dywanami znajdziesz liczne wzory dywanów do szkół i przedszkoli nawiązujące do motywów zwierzęcych:

• Dywan do przedszkola Misie będzie idealnie pasował do grupy Misiów, Misiów Lubisiów, Niedźwiadków i wielu innych nawiązujących do tych słodkich zwierzątek czy pluszaków.

• Dywany z motywem dżungli świetnie sprawdzą się w grupach Słoników, Żyrafek a także Odkrywców i w grupach szukających przygód.

• Myśląc o worach dywanów nawiązujących do nazwy grupy przedszkolnej nie możemy zapomnieć o mądrych sówkach!
    Dywan do przedszkola Sowy jest obowiązkowy na naszej liście.

• Wiemy też, że jedne z najfajniejszych przedszkolaków, to delfinki, rybki inne stworzonka pochodzące z Wodnych Krain. Dlatego jednym z najładniej prezentujących się dywanów do przedszkola są Delfinki oraz Dywan do przedszkola Wodny Świat.

Motywy edukacyjne na dywanach do przedszkola

Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy Was do poszukiwania skojarzeń z waszą grupą wśród oferty sklepu z dywanami do przedszkola Olivi - z pewnością znajdziecie ich jeszcze więcej.