Masz pytania?

41-800 Zabrze

Pn-Pt: 10.00-17.00

Najciekawsze propozycje dywanu do relaksacji w szkole lub w przedszkolu 0
Najciekawsze propozycje dywanu do relaksacji w szkole lub w przedszkolu

Jakie są najciekawsze propozycje dywanu do przedszkola lub dywanu do szkoły przeznaczonego do relaksacji i do odpoczynku?

Dywany w przedszkolu oraz dywany dla dzieci w szkole podstawowej, pełnią bardzo ważne funkcje. Dywany dziecięce nie tylko dekorują salę przedszkolną lub świetlicę ale też pobudzają wyobraźnię i zapraszają do zabawy. Dywany w przedszkolu są również bardzo ważnym miejscem przeznaczonym na odpoczynek, idealnie sprawdzają się w kącikach do relaksacji lub w pomieszczeniach do leżakowania.

Z czego wykonane są dywany do szkoły i przedszkola? 0
Z czego wykonane są dywany do szkoły i przedszkola?

Z pewnością zastanawiacie się Państwo z czego wykonane są oferowane w naszym sklepie dywany do przedszkola, na jaki rodzaj podłogi najlepiej położyć piękny dywan do przedszkola i czy dywany do przedszkola pasują do nowoczesnych wnętrz, w tym do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Najważniejsze, czy dywany do przedszkoli są bezpieczne dla dzieci. W tym artykule znajdziecie odpowiedzi.

Jaki rozmiar i wzór dywanu wybrać do przedszkola? 0
Jaki rozmiar i wzór dywanu wybrać do przedszkola?

Wybieramy właściwy rozmiar i wzór dywanu do twojego przedszkola

Kluczową decyzją jaką musimy podjąć podczas zakupu dywanu do przedszkola jest wybór jego rozmiaru i wzoru. Te z kolei są uzależnione od wielu czynników.

Chcesz wiedzieć czym kierować się podczas zakupu dywanu? Koniecznie czytaj dalej.

Dywany do przedszkola również wymagają pielęgnacji - zadbaj o nie! 0
Dywany do przedszkola również wymagają pielęgnacji - zadbaj o nie!

Dywany do przedszkola należy regularnie serwisować

Czyszczenie dywanów jest szczególnie ważne w przedszkolach oraz szkołach gdzie są one poddawane wyjątkowo intensywnej eksploatacji.

Prawidłowa pielęgnacja dywanów pozwala wielokrotnie wydłużyć okres ich użytkowania przy zachowaniu świetnego wyglądu.

Jeżeli chcesz wiedzieć co  należy, a czego nie wolno robić z dywanem w twoim przedszkolu, koniecznie przeczytaj ten artykuł!