Porównanie kolorów dywanów OLIVI w sklepie DywanydoPrzedszkola.pl 0

Szary szaremu nierówny, niebieski niejedno ma imię, a zielony przyprawia o zawrót głowy!

W sklepie Olivi DywanydoPrzedszkola.pl oferujemy wiele kolekcji dywanów do szkół i przedszkoli.

Chcielibyśmy ułatwić Wam wybór idealnego dywanu dziecięcego - sprawdź porównanie poszczególnych kolekcji dywanów dla dzieci i wybierz idealny dywan do Twojej sali przedszkolnej.

NOWOŚCI DYWANY DO PRZEDSZKOLA 2023 0
Nowości 2023

Nowe wzory dywanów do przedszkola w sklepie z dywanami Olivi Dywanydoprzedszkola.pl

Zapraszamy do zapoznania się w nowościami jakie przygotowaliśmy dla Was na rok 2023. Nowe modele dywanów do przedszkola łączą śliczną kolorystykę jak zawsze z interesującym motywem dywanu idealnym do zabawy i nauki.

Wakacje 2023 0
Wakacje 2023

Koniec roku szkolnego już za nami. Sklep z dywanami Olivi dywany do przedszkola, życzy wszystkim uczniom udanych, radosnych i słonecznych wakacji!

Przypominamy, że wakacje do idealny czas na odświeżenie sal szkolnych i przedszkolnych - zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszego sklepu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli potrzebujecie pomocy w wyborze idealnego dywanu do swojej sali przedszkolnej - skontaktuje się z naszym sklepem.

DZIEŃ DZIECKA W OLIVI 0
DZIEŃ DZIECKA W OLIVI

Wykorzystaj KUPON RABATOWY: KIDS1622 i kup dywan z kategorii 1,60x2,20 z 5% rabatem! Wysyłka oczywiście jest bezpłatna!

Link do kategorii: -> TUTAJ <-

Dywany do gabinetu 0
Dywany do gabinetu

Dywany wełniane do gabinetu dyrektora.

Zapoznaj się z dywanami, które idealnie sprawdzą się w sali konferencyjnej lub w gabinecie dyrektora.

Witaj szkoło! 0
Witaj szkoło!

Rozpocznijmy razem nowy rok szkolny 2022/2023!

Z okazji nowego roku szkolnego życzymy Wam samych sukcesów, wspaniałych przygód i ciekawych wyzwań.

czytaj całość »
Dopasuj wzór dywanu do przedszkola do nazwy swojej grupy! - DywanyDoPrzedszkola.pl 0

Szukasz idealnego dywanu do przedszkola?

Odpowiedz sobie na pytanie: jak się nazywa Twoja Grupa Przedszkolaków? Ułatwi Ci to wybór najlepszego dywanu do przedszkola!

Motylki, Biedronki, Maluchy, Delfinki, Sówki... w sklepie z dywanami do przedszkola Olivi znajdziesz dywan dla dzieci, który idealnie nawiąże do motywu przewodniego w Twojej grupie przedszkolnej!

Najciekawsze propozycje dywanu do relaksacji w szkole lub w przedszkolu 0
Najciekawsze propozycje dywanu do relaksacji w szkole lub w przedszkolu

Jakie są najciekawsze propozycje dywanu do przedszkola lub dywanu do szkoły przeznaczonego do relaksacji i do odpoczynku?

Dywany w przedszkolu oraz dywany dla dzieci w szkole podstawowej, pełnią bardzo ważne funkcje. Dywany dziecięce nie tylko dekorują salę przedszkolną lub świetlicę ale też pobudzają wyobraźnię i zapraszają do zabawy. Dywany w przedszkolu są również bardzo ważnym miejscem przeznaczonym na odpoczynek, idealnie sprawdzają się w kącikach do relaksacji lub w pomieszczeniach do leżakowania.

Z czego wykonane są dywany do szkoły i przedszkola? 0
Z czego wykonane są dywany do szkoły i przedszkola?

Z pewnością zastanawiacie się Państwo z czego wykonane są oferowane w naszym sklepie dywany do przedszkola, na jaki rodzaj podłogi najlepiej położyć piękny dywan do przedszkola i czy dywany do przedszkola pasują do nowoczesnych wnętrz, w tym do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Najważniejsze, czy dywany do przedszkoli są bezpieczne dla dzieci. W tym artykule znajdziecie odpowiedzi.

Jaki rozmiar i wzór dywanu wybrać do przedszkola? 0
Jaki rozmiar i wzór dywanu wybrać do przedszkola?

Wybieramy właściwy rozmiar i wzór dywanu do twojego przedszkola

Kluczową decyzją jaką musimy podjąć podczas zakupu dywanu do przedszkola jest wybór jego rozmiaru i wzoru. Te z kolei są uzależnione od wielu czynników.

Chcesz wiedzieć czym kierować się podczas zakupu dywanu? Koniecznie czytaj dalej.

Dywany do przedszkola również wymagają pielęgnacji - zadbaj o nie! 0
Dywany do przedszkola również wymagają pielęgnacji - zadbaj o nie!

Dywany do przedszkola należy regularnie serwisować

Czyszczenie dywanów jest szczególnie ważne w przedszkolach oraz szkołach gdzie są one poddawane wyjątkowo intensywnej eksploatacji.

Prawidłowa pielęgnacja dywanów pozwala wielokrotnie wydłużyć okres ich użytkowania przy zachowaniu świetnego wyglądu.

Jeżeli chcesz wiedzieć co  należy, a czego nie wolno robić z dywanem w twoim przedszkolu, koniecznie przeczytaj ten artykuł!