Formy płatności

Jak zapłacić za zakupiony dywan do przedszkola?

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

• Przelew z odroczonym o 14 dni terminem płatności - forma płatności, która pozwala na zapłatę za towar po jego otrzymaniu. W przypadku tej formy płatności dostawa towaru musi nastąpić pod adres jednostki oświatowej.

!Faktury z przelewem terminowym wystawiamy jednostkom, które na fakturze jako Nabywca podają Gminę/Miasto.

• Przedpłata przelewem tradycyjnym - możesz zapłacić za towar, przed rozpoczęciem realizacji zamówienia dokonując przelewu na nasze konto bankowe. Forma płatności dogodna dla przedsiębiorstw, firm lub prywatnych jednostek oświatowych.
  • Gotówką za pobraniem - forma płatności polegająca na zapłacie kurierowi podczas odbioru przesyłki.

Forma wystawiania faktur dla jednostek budżetowych oraz niepublicznych:

Nabywca: Organ Prowadzący z NIP

Odbiorca: Dana jednostka edukacyjna.

Dane Nabywcy muszą być zgodne z Bazą Regon (Nabywca: nazwa firmy plus NIP,  odbiorca: dana placówka oświatowa, w Nabywcy nie mieszamy danych czyli np. NIP-u firmy, a adresu przedszkola itp.)