Czas realizacji zamówienia

Jak długo będziesz czekać na dostawę dywanu do szkoły lub przedszkola?

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów ponadgabarytowych lub dostępnych na zamówienie). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Czas realizacji określony przy produktach dotyczy dywanów, które są dostępne na stanie. 

Szanowni Klienci!

Należy zwrócić szczególną uwagę na rodzaj wybranego dywanu - do dywanu z kategorii Dywany do Przedszkola dołączany jest Atest Higieniczny = Certyfikat Zgodności, natomiast Trudnopalne Dywany do Przedszkola posiadają certyfikat trudnopalności na stałe lub z określeniem klasy i warunków ważności. Dywany kupisz w osobnych kategoriach. Szczegółowe informacje zawsze znajdują się na karcie każdego produktu, w zakładce "Dane techniczne".

 

Forma płatności

 

Płatność z odroczonym terminem  - forma płatności dostosowana do potrzeb większości jednostek oświatowo-wychowawczych. 

Przedpłata przelewem tradycyjnym - realizację zamówienia rozpoczniemy dopiero po zaksięgowaniu pełnej wpłaty na koncie naszej firmy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-3 dni roboczych od nadania.

W przypadku przesyłek o dużym gabarycie - dostarczamy transportem firmowym.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl