Dzień dziecka 0
Dzień dziecka

Jeżeli Dzień Dziecka to tylko z dywanami Olivi Dywany do Przedszkola

Nie macie pomysłu jak zorganizować dzień dziecka  w przedszkolu? Jest to idealny moment na wspólny prezent dla wszystkich dzieciaków! Będą z niego korzystały na co dzień.

Jakie korzyści przyniesie nowy dywan w przedszkolu?

  • DEKORACJA - dywan do przedszkola czy do Twojej sali przedszkolnej to główna dekoracja wnętrza. Spośród wielu modeli w sklepie Olivi Dywany do przedszkola możesz dopasować taki, który będzie pasował kolorem i rozmiarem do Twojej sali przedszkolnej.
  • MIEJSCE DO ZABAWY I NAUKI - dywan w przedszkolu, dywan w świetlicy jest to przede wszystkim miejsce, którym dzieci się bawią i uczą. Można powiedzieć, że jest to centralny punkt każdej sali szkolnej i przedszkolnej. Dlatego też w sklepie z dywanami do przedszkola Olivi masz ogromy wybór dywanów w dużych rozmiarach - od klasycznych rozmiarów 3x4 lub 4x5 m po wąskie, a długie dywany - tak aby każdy mógł zagospodarować potrzebną przestrzeń bez konieczności kupowania wykładziny. 
  • INSPIRACJA - dywan dla dzieci w przedszkolu to nie tylko dekoracja - jest to miejsce skąd możemy czerpać wiele inspiracji do zabawy i nauki. Wybierz taki motyw na dywanie, który najbardziej przypadnie do gustu Twoim podopiecznym. Maluchom z pewnością spodobają się zwierzątka z dżungli, słodkie kotki, a starszakom elementy geometryczne. 
  • IZOLACJA - jest to miejsce w sali,  które ociepla powierzchnię na której czas spędzają dzieci.
  • NAWIĄZANIE DO NAZWY GRUPY - zachwyć dzieci i rodziców tym, że możesz dopasować wzór na dywanie do nazwy swojej grupy przedszkolnej. Sklep Olivi daje Ci wiele możliwości. Jeżeli Twoja grupa to kotki, sówki, liski, jeżyki, słoneczka to z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl