NOWOŚCI DYWANY DO PRZEDSZKOLA 2023 0
Nowości 2023

Nowe wzory dywanów do przedszkola w sklepie z dywanami Olivi Dywanydoprzedszkola.pl

Zapraszamy do zapoznania się w nowościami jakie przygotowaliśmy dla Was na rok 2023.

Nowe modele dywanów do przedszkola łączą śliczną kolorystykę jak zawsze z interesującym motywem dywanu idealnym do zabawy i nauki.

Przestrzeń w środkowym polu dywanu do przedszkola z ciekawymi motywami dziecięcymi na jego obrzeżach sprzyjają przygotowaniu zabaw edukacyjnych. Nie zaburzą przestrzeni do kreatywnego myślenia. Dywany będą stanowiły ozdobę sali przedszkolnej, ale też będą stanowiły idealane miejsce do relaksacji - gdyż jak wiadomo, wszystko co najciekawsze w przedszkolu dzieje się na dywanie!

Dlaczego dywany są idealne do Twojej sali przedszkolnej?

1. Po pierwsze - możesz kupić dywan w dużym rozmiarze dostosowane do sali przedszkolnej i dużej grupy dzieci

2. Po drugie - dywany posiadają atest higieniczny wymagany przez Sanepid, dodatkowo niektóre kolekcje dywanów są pokryte środkiem uniepalniającym co również jest potwierdzone Certyfikatem.

3. Po trzecie i chyba najważniejsze - dopasuj wzór do motywu, który Twoje przedszkolaki lubią najbardziej. Możesz wybrać dywan według koloru pasującego do Twojej sali lub nazwy Twojej Grupy.

Wśród nowości do wyboru mamy dywany Pszczółki, dywany w Kulki,  dywany do grup Motyle lub Motylki a nawet dla małych malarzy - w kleksy.

 

 -> SPRAWDŹ NOWE MODELE DYWANÓW DLA DZIECI DO PRZEDSZKOLA <-

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl