Dywan edukacyjny wełniany 2.00x3.00 MAPA POLSKI

Cena: 1 590,00 zł 1590.00
ilość szt.

Edukacyjny dywan do szkoły MAPA POLSKI  w rozmiarze 2.00x3.00 m

Przeznaczony do obiektów mieszkalnych i publicznych np. przedszkoli, szkół, żłobków.

Atesty wydawane do dywanu:

• Atest higieniczny PZH

Przędza wełniana jest trudnopalna - certyfikat na stałe (klasa Cfl-s1).

Dywan objęty jest bezpłatną dostawą na terenie Polski.

Dywany naturalne -  wełniane to unikalna kolekcja edukacyjna BASIC - utrzymana w neutralnej kolorystyce, zaprojektowana z myślą o walorze edukacyjnym dla starszaków oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Dywany do szkół i przedszkoli z tej serii,  spełnią funkcje dekoracyjne ale też będą pomocą dydaktyczną. Dzieci w przyjemny sposób zapoznają się z otaczającym nas światem. Dywan idealnie nada się też do świetlicy.

Oprócz nauki poprzez zabawę i obraz - dzieci zapoznają się również z literami, flagami, symbolami itp. Utrwalą obraz Polski oraz Świata. Taka pomoc dydaktyczna będzie też ciekawym punktem wyjścia do rozmów o patriotyźmie, nauce o innych narodowościach, ich cechach i charakterystycznych miejscach.

Dywany wełniane są łatwe do utrzymania w czystości - dywany wełniane podczas odkurzania - automatycznie się odświeżają, kurz nie unosi się ponad dywanem, co może być przydatne dla alergików - odkurzamy go wraz z luźnym runem leżącym na dywanie. Dywany wełniane z dodatkiem poliamidu - posiadają naturalną wytrzymałość - dywany nie zadeptują się.

Wskazówka: Dywany wełniane należy regularnie odkurzać aby zminimalizować zjawisko wychodzenia drobnych, luźnych włosków -które pozostają po produkcji - po strzyżeniu dywanu.  Jest to naturalne zjawisko występujące we wszystkich dywanach wykonanych z przędzy wełnianej.

Ze względu na właściwości przędzy wełnianej (luźne włoski leżące na dywanie) - dywan nie jest wskazany dla najmniejszych dzieci - poniżej 3 roku - które podczas zabawy biorą rączki do buzi.

Zapraszamy do współpracy Przedszkola i Szkoły.

Dane techniczne

Rękojmia 12 miesięcy - towar dostępny tylko dla jednostek oświatowych.
Certyfikaty i atesty Atest higieniczny, trudnopalność.
Opcje płatności Faktura terminowa, przedpłata przelewem, płatność przy odbiorze.
Dostawa Dostawa bezpłatna na terenie Polski. W zależności od gabarytu różne formy transportu. Poinformuj sprzedawcę jeżeli w okolicach Twojej placówki występują ograniczenia dla ciężarówek.
Kraj pochodzenia Polska
Rodzaj powierzchni Jednopoziomowa
Spód Juta konopna
Wysokość runa 9 mm
Skład okrywy runowej 80 % wełna 20 % poliamid
Informacje dodatkowe: Tolerancja podanych wymiarów dywanów +-3% Tolerancja podanych wymiarów to +- 3% na długości i szerokości. Każdy dywan posiada wersję o odbiciu lustrzanym danego wzoru - losowa wysyłka.
Kolor dominujący Wielokolorowy
Szczegóły dostawy (przygotuj się na odbiór paczki) dywany do rozmiaru 2,40x4,00 m wysyłamy w rulonie standardową przesyłką kurierską lub dostarczamy własnym transportem z wniesieniem.
Koszt zwrotu lub dostarczenia do sprzedawcy np. w ramach naprawy obszycia lub ponownej impregnacji dywany do rozmiaru 2,40x4,00 - do ok 40 zł kurierem

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)