DywanyDoPrzedszkola.pl - nasz sklep oferuje dywany do przedszkoli i szkół

Specjalnie dla placówek oświatowych w sklepie Olivi dostępne są dywany do przedszkola z atestem higienicznym

Sklep Olivi oferuje dywany dziecięce produkowane w Polsce oraz za granicą. Dzięki temu, że tworzymy indywidualne kolekcje przyjazne dzieciom - począwszy od projektu dywanu sprzyjającego zabawie i nauce, przez wykorzystanie najlepszych materiałów oraz technologii, nasze dywany dywany do przedszkola i dywany do szkoły idealnie sprawdzają się w jednostkach edukacyjnych. Wszystkie nasze dywany do sali przedszkolnej lub świetlicy posiadają atest higieniczny wydany przez NIZP-PZH lub Certyfikat Zgodności, które są honorowane przez Sanepid i stanowią potwierdzenie bezpieczeństwa naszych produktów. Dbamy o najwyższe standardy oraz doskonałą jakość naszych dywanów. Proponowane przez nas dywany dla dzieci: zarówno dywany edukacyjne jak i duże dywany do relaksacji odmienią każdą szkołę, przedszkole oraz żłobek, a także zapewnią dzieciom dużo zabawy oraz uśmiechu. Dodatkowo do wyboru są również dywany z certyfikatem trudnopalności, dostępne w kategorii dywany trudnopalne

Dywany edukacyjne i dywany dziecięce w sklepie Olivi skierowane są w szczególności do państwowych oraz prywatnych jednostek oświatowo-wychowawczych. Dodatkowo oferta skierowana jest do firm, przedsiębiorstw, fundacji, i innych jednostek budżetowych lub edukacyjnych, które mogą zakupić oferowane przez nas dywany dziecięce dla jednostek oświatowo-wychowawczych lub w ramach własnej działalności.

Porównanie kolorów dywanów OLIVI w sklepie DywanydoPrzedszkola.pl 0

 

Szary szaremu nierówny, niebieski niejedno ma imię, a zielony przyprawia o zawrót głowy!

W sklepie Olivi DywanydoPrzedszkola.pl oferujemy wiele kolekcji dywanów do szkół i przedszkoli.

Chcielibyśmy ułatwić Wam wybór idealnego dywanu dziecięcego - sprawdź porównanie poszczególnych kolekcji dywanów dla dzieci i wybierz idealny dywan do Twojej sali przedszkolnej.

 

czytaj całość »
Dopasuj wzór dywanu do przedszkola do nazwy swojej grupy! - DywanyDoPrzedszkola.pl 0
Dopasuj wzór dywanu do przedszkola do nazwy swojej grupy! - DywanyDoPrzedszkola.pl

Szukasz idealnego dywanu do przedszkola?

Odpowiedz sobie na pytanie: jak się nazywa Twoja Grupa Przedszkolaków? Ułatwi Ci to wybór najlepszego dywanu do przedszkola!

Motylki, Biedronki, Maluchy, Delfinki, Sówki... w sklepie z dywanami do przedszkola Olivi znajdziesz dywan dla dzieci, który idealnie nawiąże do motywu przewodniego w Twojej grupie przedszkolnej!

czytaj całość »

Wybrane produkty

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl