Dywan edukacyjny wełniany 2.00x3.00 ŚWIAT

Cena: 1 590,00 zł 1590.00
ilość szt.

Edukacyjny dywan do przedszkola MAPA ŚWIATA  w rozmiarze 2.00x3.00 m

Przeznaczony do obiektów mieszkalnych i publicznych np. przedszkoli, szkół, żłobków.

Atesty wydawane do dywanu:

• Atest higieniczny PZH

Przędza wełniana jest trudnopalna - certyfikat na stałe (klasa Cfl-s1).

Dywan objęty jest bezpłatną dostawą na terenie Polski.

Dywany naturalne -  wełniane to unikalna kolekcja edukacyjna BASIC - utrzymana w neutralnej kolorystyce, zaprojektowana z myślą o walorze edukacyjnym dla starszaków oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Dywany do szkół i przedszkoli z tej serii,  spełnią funkcje dekoracyjne ale też będą pomocą dydaktyczną. Dzieci w przyjemny sposób zapoznają się z otaczającym nas światem. Dywan idealnie nada się też do świetlicy.

Oprócz nauki poprzez zabawę i obraz - dzieci zapoznają się również z literami, flagami, symbolami itp. Utrwalą obraz Polski oraz Świata. Taka pomoc dydaktyczna będzie też ciekawym punktem wyjścia do rozmów o patriotyźmie, nauce o innych narodowościach, ich cechach i charakterystycznych miejscach.

Dywany wełniane są łatwe do utrzymania w czystości - dywany wełniane podczas odkurzania - automatycznie się odświeżają, kurz nie unosi się ponad dywanem, co może być przydatne dla alergików - odkurzamy go wraz z luźnym runem leżącym na dywanie. Dywany wełniane z dodatkiem poliamidu - posiadają naturalną wytrzymałość - dywany nie zadeptują się.

Wskazówka: Dywany wełniane należy regularnie odkurzać aby zminimalizować zjawisko wychodzenia drobnych, luźnych włosków -które pozostają po produkcji - po strzyżeniu dywanu.  Jest to naturalne zjawisko występujące we wszystkich dywanach wykonanych z przędzy wełnianej.

Ze względu na właściwości przędzy wełnianej (luźne włoski leżące na dywanie) - dywan nie jest wskazany dla najmniejszych dzieci - poniżej 3 roku - które podczas zabawy biorą rączki do buzi.

Zapraszamy do współpracy Przedszkola i Szkoły.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)