DYWAN wełniany NUDE 1,60x2,30 CASO jasny szary

Dostępność: 1 szt.
Wysyłka w: 1-7 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 1 358,00 zł 1358.00
ilość szt.

towar niedostępny

Dywan gabinetowy wełniany NUDE 1,60x2,30 - CASO jasny szary

Przeznaczony do obiektów mieszkalnych i publicznych, np. biur i gabinetów w szkołach, przedszkolach, żłobkach oraz gabinetów domowych.

Atesty wydawane do dywanu:

• Atest higieniczny PZH
  • Przędza wełniana jest trudnopalna - certyfikat na stałe (klasa Cfl-s1).
  • Dywan objęty jest bezpłatną dostawą na terenie Polski.

Dywany wełniane z kolekcji NUDE zostały wytkane z wysokiej jakości, naturalnej, niebarwionej wełny ( 100% wełna brytyjska) w technologii Wilton.

Dzięki połączeniu runa ciętego oraz pętelkowego z płaskim tkaniem uzyskano niezwykłą strukturę dywanu osiągając efekt trójwymiarowości wzoru.

Dywany wełniane mają wiele zalet, m.in. w odróżnieniu do dywanów syntetycznych nie tracą po latach swojego szlachetnego wyglądu. Przez cały rok podnoszą nam również komfort przebywania np. w biurze lub gabinecie. Zimą są doskonałym izolatorem zwiększając odczucie ciepła w pomieszczeniu, latem pochłaniają nadmiar wilgoci, zmniejszając odczucie duszności w pomieszczeniu. Dywany wełniane są łatwe do utrzymania w czystości - dywany wełniane podczas odkurzania - automatycznie się odświeżają, kurz nie unosi się ponad dywanem, co może być przydatne dla alergików - odkurzamy go wraz z luźnym runem leżącym na dywanie, ponieważ wełniane runo dywanu przytrzymuje opadający kurz i inne zanieczyszczenia. Dodatkowo dywany wełniane bardzo dobrze pochłaniają dźwięki, tym samym nie przenoszą ich do pomieszczeń poniżej. Podnosząc komfort pomieszczenia, w którym pracujesz, stają się również jego doskonałym elementem dekoracyjnym.

Dywany wełniane są naturalnie trudnopalne, dzięki naturalnym właściwościom włókna wełnianego.

Zapraszamy do współpracy Przedszkola i Szkoły.

Wskazówka: Dywany wełniane należy regularnie odkurzać aby zminimalizować zjawisko wychodzenia drobnych, luźnych włosków -które pozostają po produkcji - po strzyżeniu dywanu.  Jest to naturalne zjawisko występujące we wszystkich dywanach wykonanych z przędzy wełnianej.

Dane techniczne

Kolekcja Nude
Producent AGNELLA [POLSKA]
Wzór CASO jasny szary
Kolor wełna naturalna niebarwiona
Rozmiar 1,60x2,30
Licencja Woolmark
Certyfikaty i atesty Atest higieniczny, certyfikat trudnopalności
Technologia tkania Wilton
Skład runa 100% wełna naturalna
Masa całkowita [g/m2]-tolerancja +/- 15% 2528
Wysokość runa [mm]- tolerancja +/- 1mm 9 cięte/ 6 pętelka
Ilość punktów na m2[ tolerancja +10%/-7,5%] 192000
Rękojmia 24 miesiące
szczegóły dostawy dywany do rozmiaru 2,40x4,00 m wysyłamy w rulonie standardową przesyłką kurierską
Koszty zwrotu dywany do rozmiaru 2,40x4,00 - do ok 40 zł kurierem

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są zweryfikowane opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy czy pochodzą od osób, które faktycznie kupiły produkt.