Dywany do gabinetu 0
Dywany do gabinetu

Dywany wełniane do gabinetu dyrektora.

W sklepie Olivi dywanydoprzedszkola.pl znajdziesz bogatą ofertę dywanów do szkół i przedszkoli, ale nie tylko. Pewnie zwróciłeś uwagę, że pojawiła się nowa kategoria dywanów do szkół i przedszkoli. Dywany gabinetowe idealnie spełnią funkcję reprezentatywną oraz użytkową.

Oferowane dywany do szkoły i przedszkola, a konkretnie dywany do gabinetu - wykonane są z wełniany. Co to dokładnie oznacza? Posiadają wiele zalet:

• w odróżnieniu do dywanów syntetycznych nie tracą po latach swojego szlachetnego wyglądu. Przez cały rok podnoszą nam również komfort przebywania np. w biurze lub gabinecie.
  • zimą są doskonałym izolatorem zwiększając odczucie ciepła w pomieszczeniu, latem pochłaniają nadmiar wilgoci, zmniejszając odczucie duszności w pomieszczeniu.
  • dywany wełniane są łatwe do utrzymania w czystości - dywany wełniane podczas odkurzania - automatycznie się odświeżają, kurz nie unosi się ponad dywanem, co może być przydatne dla alergików - odkurzamy go wraz z luźnym runem leżącym na dywanie, ponieważ wełniane runo dywanu przytrzymuje opadający kurz i inne zanieczyszczenia.
  • dodatkowo dywany wełniane bardzo dobrze pochłaniają dźwięki, tym samym nie przenoszą ich do pomieszczeń poniżej.
  • dywany wełniane do gabinetu z pewnością podnoszą komfort pomieszczenia, w którym pracujesz, tym samym stają się również jego doskonałym elementem dekoracyjnym.
  • dywany wełniane są naturalnie trudnopalne, dzięki naturalnym właściwościom włókna wełnianego.

O czym należy pamiętać użytkując dywany wełniane  -  dywany wełniane należy regularnie odkurzać aby zminimalizować zjawisko wychodzenia drobnych, luźnych włosków -które pozostają po produkcji - po strzyżeniu dywanu.  Jest to naturalne zjawisko występujące we wszystkich dywanach wykonanych z przędzy wełnianej.

Zapraszamy również osobiście do naszego salonu firmowego w Zabrzu przy ul. Jana III Sobieskiego 5B. Wszystkie dywany możesz obejrzeć i wybrać na żywo.

Zapoznaj się z dywanami, które idealnie sprawdzą się w sali konferencyjnej lub w gabinecie dyrektora.

Dywany do szkoły i przedszkola dostarczymy bezpłatnie.