Szybki kontakt

Masz pytania?

Tel.: 502 182 184

email: sklep@dywanydoprzedszkola.pl

 

Olivi - Dywany do przedszkola

Jana III Sobieskiego 5b

41-800 Zabrze 

Pn-Pt: 10.00-17.00

Oferta wykładziny sprzedawanych na metry bieżące -  do szkół,jak i przedszkoli

Oferujemy wykładziny dywanowe płaskie z popularnym motywem uliczek - cięte z metra. Wykładzina dywanowa jest niezwykle praktyczna i łatwa w utrzymaniu czystości. Zastosowanie wykładziny do szkoły jest dobrym wyborem - wystarczy ją odkurzać, a w przypadku znacznego zabrudzenia, zastosować odpowiedni środek piorący. Zastosowany materiał jest szczególnie wytrzymały, odporny na zużycie mechaniczne, co przy właściwej pielęgnacji pozwala na długotrwałe użytkowanie.

Wykładziny do przedszkola z motywem uliczek z pewnością zaktywizują nasze pociechy, rozbudzając ich wyobraźnię. Przemierzając ulice wykładzinowego miasta można odwiedzić supermarket, szpital lub sprawdzić co się dzieje na farmie czy też zajrzeć do szkoły. Ze względu na to, że wykładzina jest płaska, stwarza bardzo praktyczną bazę do zabawy np. klockami. Rzeczony motyw cieszy się popularnością również w szkolnych świetlicach. W czasie zabawy możemy zapoznać się, miedzy innymi z podstawowymi zasadami ruchu drogowego, dodając do przyjemności wartość edukacyjną.

Odpowiednia wielkość nadrukowanych elementów wzoru jest dobrze dopasowana do gęstości ich rozmieszczenia, co już na przykład przy rozmiarze 3 x 4 m, pozwala na swobodne uczestnictwo w zabawie większej ilości dzieci. Wybierając wykładziny dywanowe z atestem przeciwpożarowym, zostaną spełnione wymagania przeciwpożarowe, zdefiniowanie dla placówek publicznych.

Alternatywnym wyborem dla wykładzin są dwupoziomowe dywany aktywizujące, dostępne w naszym sklepie: Dywany aktywizujące. Wśród dostępnych motywów można odnaleźć również ten z uliczkami - w różnych wersjach.

Wykładziny

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl