Nadchodzi nowa kolekcja dywanów do przedszkola EDU! 0
Nadchodzi nowa kolekcja dywanów do przedszkola EDU!

Uwaga Uwaga....wielkimi krokami nadchodzi najnowsza kolekcja dywanów do szkół i przedszkoli...

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją dywanów dla dzieci.

Kolorowe, proste motywy dywanów do szkół i przedszkoli z pewnością przypadną do gustu naszym najmłodszym podopiecznym w szkole, przedszkolu, czy w żłobku i umilą ich pobyt.

Dywany świetnie nadają się jako miejsce do zabaw edukacyjnych - nauki liczenia, nauki kolorów, wielkości, nauki przyporządkowywania, wykluczania itp. ale też będą idealnym miejscem do zabawy i odpoczynku.

Charakterystyczne aplikacje na dywanach: biedronki, sówki, kotki, delfinki, pszczółki itp. nawiążą także do nazw grup przedszkolnych , co niewątpliwie jest dodatkową zaletą prezentowanych kolekcji.

Najnowsze dywany dziecięce, podobnie jak wszystkie dywany do szkół, przedszkoli i żłobków w naszym sklepie - posiadają atest higieniczny dla Sanepidu. Dodatkowo, w kategorii '' trudnopalne dywany do szkoły i przedszkola'' dostępne są również dywany z naniesioną apreturą trudno zapalną lub dywany wełniane z certyfikatem trudnopalności (szczegóły w zakładce Dane Techniczne przy produkcie). Wszystkie oferowane dywany łatwo się odkurzają, nie elektryzują się, przez co stanowią nie tylko wizualną, ale też praktyczną dekorację sali.