Oferujemy najnowszą i jedyną w swoim rodzaju kolekcję dywanów wspomagających aktywizację dzieci. Dywany są strukturalne, sensoryczne - posiadają dwa poziomy tkania i jednocześnie dwie struktury (dywanową oraz płaską sznurkową). Stwarza to ogromne pole do wyobraźni oraz nieograniczone możliwości zabawy z wykorzystaniem zabawek, które są już w domu. Na takim dywanie dzieci mogą kreować przeróżne życiowych sytuacje i spędzać wspólnie czas z rodzicami lub opiekunami.

Dywany posiadają atest higieniczny NIZP- PZH honorowany przez  Sanepid.

Dywany spełnią się nie tylko w przedszkolach - jest to idealny dywan dla dzieci przeznaczony do pokoju dziecięcego. Dywan do zabawy Play - spodoba się zarówno dziewczynkom jak i chłopcom. Jest to idealne miejsce do zabawy dla rodzeństwa.

Rozmiar 1.60 x 2.20 m

Dywan Play 1.60x2.20 m - Boisko Dywan Play 1.60x2.20 m - Boisko